Σάλτσα Μπάρμπεκιου Smokey & Sweet Glaze
Κωδικός προϊόντος:
c5a4e7e68828
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
225.00 kcal 942.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.50 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 54.90 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 52.90 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 0.10 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 2.10 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 77.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 271.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 710.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 77.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 116.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 260.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 11.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.60 g / 100g |
