Σάλτσα Μπάρμπεκιου
Κωδικός προϊόντος:
798cebccb326
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (15.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
133.00 kcal 557 kJ |
19.95 kcal 83.55 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g | 0.15 g |
| Υδατάνθρακες | 30.70 g | 4.61 g |
| Σάκχαρα | 28.70 g | 4.31 g |
| Λιπαρά | 0.10 g | 0.02 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | g | 0.00 g |
| Νάτριο | g | 0.00 g |
| Αλάτι | 1.30 g | 0.195 g |
| Β Γλυκάνη | g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 190.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 271.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 52.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 86.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 179.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
