Σάλτσα Australian
Κωδικός προϊόντος:
1b36ea1c9b7a
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (15.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
128.00 kcal 536.00 kJ |
19.20 kcal 80.40 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g | 1.01 g |
| Υδατάνθρακες | 30.00 g | 4.50 g |
| Σάκχαρα | 25.00 g | 3.75 g |
| Λιπαρά | 0.70 g | 0.11 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.10 g | 0.02 g |
| Αλάτι | 1.60 g | 0.240 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 88.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.96 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 88.80 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.32 g / 100g |
| Θερμίδες | 120.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 61.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 69.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 160.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 75.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 52.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
