Ρύζι Νυχάκι ΑΒ Βασιλόπουλος
Κωδικός προϊόντος:
c3992e9a68c5
Κατηγορία: Δημητριακά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (60.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
345.00 kcal 1444.00 kJ |
207.00 kcal 866.40 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.10 g | 4.26 g |
| Υδατάνθρακες | 79.00 g | 47.40 g |
| Σάκχαρα | 0.12 g | 0.07 g |
| Λιπαρά | 0.50 g | 0.30 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.18 g | 0.11 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 348.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 78.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 340.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 351.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 78.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 349.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 362.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 344.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.28 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 353.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 81.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 338.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.10 g / 100g |
