Red Bull τονωτικό ρόφημα χωρίς ζάχαρη
Κωδικός προϊόντος:
b5488aeff428
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
3.00 kcal 13.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.02 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.04 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 0.20 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 40.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 52.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.20 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 38.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.50 g / 100g |
