Ψωμί Σταρένιο
Κωδικός προϊόντος:
c91591a8d461
Κατηγορία: Ψωμιά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (38.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
265.00 kcal 1110.00 kJ |
100.70 kcal 421.80 kJ |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g | 3.42 g |
| Υδατάνθρακες | 44.00 g | 16.72 g |
| Σάκχαρα | 5.50 g | 2.09 g |
| Λιπαρά | 5.00 g | 1.90 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.00 g | 0.76 g |
| Αλάτι | 1.40 g | 0.532 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 279.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 259.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 265.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 39.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 269.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 277.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 271.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 267.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 246.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
