Ψωμί για τοστ χωριάτικο 10 ημερών Καραμολέγκος
Κωδικός προϊόντος:
a4300b002bcf
Κατηγορία: Ψωμιά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (31.30g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
277.00 kcal 1160.00 kJ |
86.70 kcal 363.08 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g | 3.44 g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g | 14.40 g |
| Σάκχαρα | 2.80 g | 0.88 g |
| Λιπαρά | 5.00 g | 1.57 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.00 g | 0.31 g |
| Αλάτι | 0.90 g | 0.282 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 280.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 265.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 39.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 39.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 294.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 267.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 246.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
