Ψωμί Ολικής
Κωδικός προϊόντος:
73e0f7487b8e
Κατηγορία: Ψωμιά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (31.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
244.00 kcal 1022.00 kJ |
75.64 kcal 316.82 kJ |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g | 3.10 g |
| Υδατάνθρακες | 39.00 g | 12.09 g |
| Σάκχαρα | 5.00 g | 1.55 g |
| Λιπαρά | 4.00 g | 1.24 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.50 g | 0.47 g |
| Αλάτι | 1.23 g | 0.381 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 279.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 247.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 37.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 262.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 271.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 270.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 267.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 246.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
