Pringles πατατάκια με κέτσαπ
Κωδικός προϊόντος:
0966289037ad
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
510.00 kcal 2135.00 kJ |
153.00 kcal 640.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g | 1.17 g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g | 15.30 g |
| Σάκχαρα | 3.60 g | 1.08 g |
| Λιπαρά | 32.00 g | 9.60 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 5.00 g | 1.50 g |
| Νάτριο | 0.74 g | 0.22 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 500.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 504.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 503.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 539.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 47.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 532.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 533.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 616.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.10 g / 100g |
