Πράσινο τσάι με ρόδι και κράνμπερι Life
Κωδικός προϊόντος:
b5a1fc208598
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
15.00 kcal 63.00 kJ |
49.50 kcal 207.90 kJ |
| Υδατάνθρακες | 3.65 g | 12.05 g |
| Σάκχαρα | 3.65 g | 12.05 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 51.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 0.30 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 25.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 4.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.20 g / 100g |
