Πράσινο τσάι με άρωμα λεμονιού χωρίς ζάχαρη Lipton
Κωδικός προϊόντος:
109d2dd3608f
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
4.00 kcal 17.00 kJ |
13.20 kcal 56.10 kJ |
| Υδατάνθρακες | 0.50 g | 1.65 g |
| Σάκχαρα | 0.50 g | 1.65 g |
| Λιπαρά | 0.50 g | 1.65 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.10 g | 0.33 g |
| Αλάτι | 0.03 g | 0.099 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 0.20 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 51.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 52.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 2.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 47.80 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 37.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.20 g / 100g |
