Πράσινο τσάι με άρωμα λεμονιού Lipton
Κωδικός προϊόντος:
e60e81c4cbe5
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 8.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 40.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 4.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 47.80 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.40 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.20 g / 100g |
