Πίτσα Mozzarella Pomodoro ΚΑΝΑΚΙ
Κωδικός προϊόντος:
d61e4bbd6393
Κατηγορία: Κατεψυγμένες Πίτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
222.00 kcal 929.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 29.50 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 6.50 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 261.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 254.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 256.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 28.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 265.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 27.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 260.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 27.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 215.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 231.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 29.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 257.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 28.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.80 g / 100g |
