Πατατάκια Tsakiris Sticks
Κωδικός προϊόντος:
eaa32c96f620
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
531.00 kcal 2223.00 kJ |
132.75 kcal 555.75 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g | 1.70 g |
| Υδατάνθρακες | 54.00 g | 13.50 g |
| Σάκχαρα | 0.60 g | 0.15 g |
| Λιπαρά | 32.00 g | 8.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 12.20 g | 3.05 g |
| Φυτικές Ίνες | 5.10 g | 1.28 g |
| Νάτριο | 0.60 g | 0.15 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 481.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 524.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 510.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 532.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 481.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 515.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.40 g / 100g |
