Πατατάκια με 50% λιγότερο αλάτι Lay’s
Κωδικός προϊόντος:
970af30e4810
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
535.00 kcal 2240.00 kJ |
133.75 kcal 560.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g | 1.60 g |
| Υδατάνθρακες | 48.00 g | 12.00 g |
| Σάκχαρα | 0.60 g | 0.15 g |
| Λιπαρά | 35.30 g | 8.83 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.50 g | 1.13 g |
| Νάτριο | 0.30 g | 0.08 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 549.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 36.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 481.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 520.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 524.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 498.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 539.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 47.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 511.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 464.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
