Παστέλι με Σοκολάτα Υγείας
Κωδικός προϊόντος:
f8c0c9686328
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
363.00 kcal 1520.00 kJ |
108.90 kcal 456.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g | 2.04 g |
| Υδατάνθρακες | 32.60 g | 9.78 g |
| Σάκχαρα | 14.20 g | 4.26 g |
| Λιπαρά | 21.40 g | 6.42 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.10 g | 1.23 g |
| Αλάτι | 0.06 g | 0.018 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 519.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 36.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 635.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 55.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 25.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 659.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 58.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 545.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 521.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 518.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
