Παστέλι με Κάσιους
Κωδικός προϊόντος:
1359aa933b48
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (40.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
525.00 kcal 2198.00 kJ |
210.00 kcal 879.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.70 g | 4.68 g |
| Υδατάνθρακες | 48.80 g | 19.52 g |
| Σάκχαρα | 23.10 g | 9.24 g |
| Λιπαρά | 31.80 g | 12.72 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.30 g | 2.52 g |
| Αλάτι | 0.02 g | 0.008 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 659.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 58.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 537.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 579.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 551.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 43.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 536.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 356.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 40.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 516.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.60 g / 100g |
