Παστέλι με Φιστίκι
Κωδικός προϊόντος:
a088ea2078cd
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (70.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
538.00 kcal 2252.00 kJ |
376.60 kcal 1576.40 kJ |
| Πρωτεΐνες | 18.60 g | 13.02 g |
| Υδατάνθρακες | 41.50 g | 29.05 g |
| Σάκχαρα | 23.60 g | 16.52 g |
| Λιπαρά | 32.00 g | 22.40 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 5.00 g | 3.50 g |
| Αλάτι | 0.01 g | 0.007 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 519.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 36.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 659.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 58.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 537.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 579.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 551.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 43.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 542.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 396.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 80.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.20 g / 100g |
