Παστέλι Κοκτέηλ Ξηρών Καρπών
Κωδικός προϊόντος:
f8bf09f5fcea
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (40.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
543.00 kcal 2273.00 kJ |
217.20 kcal 909.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 15.30 g | 6.12 g |
| Υδατάνθρακες | 41.60 g | 16.64 g |
| Σάκχαρα | 23.80 g | 9.52 g |
| Λιπαρά | 33.80 g | 13.52 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.20 g | 1.28 g |
| Αλάτι | 0.06 g | 0.024 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 659.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 58.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 587.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 40.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 550.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 537.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 551.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 43.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 462.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 518.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 396.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 80.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.20 g / 100g |
