Πάριζα Εν Ελλάδι με λιγότερα λιπαρά Creta Farm
Κωδικός προϊόντος:
c058f544c737
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
123.00 kcal 515.00 kJ |
24.60 kcal 103.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g | 2.30 g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g | 1.60 g |
| Σάκχαρα | 3.50 g | 0.70 g |
| Λιπαρά | 5.00 g | 1.00 g |
| Νάτριο | 0.78 g | 0.16 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 114.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 252.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 229.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 371.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 94.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 84.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.50 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 115.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.50 g / 100g |
