Πανγκάσιος φιλέτο Καλλιμάνης
Κωδικός προϊόντος:
287e03db1d99
Κατηγορία: Ψάρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (100.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
63.00 kcal 264.00 kJ |
63.00 kcal 264.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 12.90 g | 12.90 g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g | 1.00 g |
| Σάκχαρα | 0.20 g | 0.20 g |
| Λιπαρά | 0.80 g | 0.80 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.40 g | 0.40 g |
| Αλάτι | 0.90 g | 0.900 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 70.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 71.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 85.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 79.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 100.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 15.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 82.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.90 g / 100g |
