Παξιμαδοφρυγανιές Ζυμώματα Elite Elbisco
Κωδικός προϊόντος:
d282ef263719
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (12.40g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
387.00 kcal 1620.00 kJ |
47.99 kcal 200.88 kJ |
| Πρωτεΐνες | 17.60 g | 2.18 g |
| Υδατάνθρακες | 65.70 g | 8.15 g |
| Σάκχαρα | 5.30 g | 0.66 g |
| Λιπαρά | 4.60 g | 0.57 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.70 g | 0.21 g |
| Φυτικές Ίνες | 6.10 g | 0.76 g |
| Νάτριο | 0.40 g | 0.05 g |
| Αλάτι | 1.23 g | 0.153 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 373.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 461.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 466.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 381.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 407.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
