Μπισκότα πτι-μπερ ολικής άλεσης Αλλατίνη Elbisco
Κωδικός προϊόντος:
e32510755543
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (7.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
450.00 kcal 1884.00 kJ |
31.50 kcal 131.88 kJ |
| Πρωτεΐνες | 9.60 g | 0.67 g |
| Υδατάνθρακες | 72.40 g | 5.07 g |
| Σάκχαρα | 19.20 g | 1.34 g |
| Λιπαρά | 13.20 g | 0.92 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.60 g | 0.46 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.70 g | 0.12 g |
| Αλάτι | 0.63 g | 0.044 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 505.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 506.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 512.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 496.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 462.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 465.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 73.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
