Μπισκότα Cookie Bites με γέμιση κακάο Αλλατίνη Elbisco
Κωδικός προϊόντος:
c1e39d912d21
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (23.50g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
504.00 kcal 2110.00 kJ |
118.44 kcal 495.85 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g | 1.55 g |
| Υδατάνθρακες | 59.30 g | 13.94 g |
| Σάκχαρα | 45.80 g | 10.76 g |
| Λιπαρά | 26.10 g | 6.13 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 12.30 g | 2.89 g |
| Αλάτι | 0.63 g | 0.148 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 507.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 485.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 465.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 463.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 435.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 73.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
