Μπάρα δημητριακών με φρούτα ξηρούς καρπούς και σοκολάτα Alpen
Κωδικός προϊόντος:
addfa9b7e234
Κατηγορία: Μπάρες δημητριακών
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (29.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
425.00 kcal 1779.00 kJ |
123.25 kcal 515.91 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g | 1.86 g |
| Υδατάνθρακες | 70.50 g | 20.45 g |
| Σάκχαρα | 36.10 g | 10.47 g |
| Λιπαρά | 13.00 g | 3.77 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 5.10 g | 1.48 g |
| Φυτικές Ίνες | 2.20 g | 0.64 g |
| Νάτριο | 0.08 g | 0.02 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 394.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 392.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 335.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 424.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 437.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 411.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 399.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 388.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 80.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g / 100g |
