Μπάρα δημητριακών Fitness κλασική
Κωδικός προϊόντος:
ed265bc903a5
Κατηγορία: Μπάρες δημητριακών
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (23.50g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
394.00 kcal 1650.00 kJ |
92.59 kcal 387.75 kJ |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g | 1.27 g |
| Υδατάνθρακες | 71.00 g | 16.69 g |
| Σάκχαρα | 24.70 g | 5.80 g |
| Λιπαρά | 7.00 g | 1.65 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.30 g | 0.78 g |
| Αλάτι | 0.38 g | 0.089 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 391.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 388.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 385.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 72.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 433.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 411.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 463.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 404.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 399.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.70 g / 100g |
