Λουκούμια ανάμεικτες μπουκιές Σαραντής
Κωδικός προϊόντος:
6eb6e75fddec
Κατηγορία: Επιδόρπια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (6.30g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
371.00 kcal 1553.00 kJ |
23.37 kcal 97.84 kJ |
| Υδατάνθρακες | 92.70 g | 5.84 g |
| Σάκχαρα | 69.50 g | 4.38 g |
| Αλάτι | 0.01 g | 0.001 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 427.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 138.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 120.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 18.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 134.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 114.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 179.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 474.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 520.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.90 g / 100g |
