Lay’s πατατάκια ολικής άλεσης κλασική γεύση
Κωδικός προϊόντος:
7a674153c63c
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
481.00 kcal 2014.00 kJ |
120.25 kcal 503.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g | 1.83 g |
| Υδατάνθρακες | 61.10 g | 15.28 g |
| Σάκχαρα | 7.50 g | 1.88 g |
| Λιπαρά | 21.10 g | 5.28 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.20 g | 0.55 g |
| Νάτριο | 0.40 g | 0.10 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 504.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 511.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 510.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 524.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 498.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 481.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.40 g / 100g |
