Κρουασάν Folie με σοκολάτα ΕΒΓΑ
Κωδικός προϊόντος:
1f4477bad7af
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (80.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
451.00 kcal 1888.00 kJ |
360.80 kcal 1510.40 kJ |
| Πρωτεΐνες | 8.30 g | 6.64 g |
| Υδατάνθρακες | 42.20 g | 33.76 g |
| Σάκχαρα | 13.00 g | 10.40 g |
| Λιπαρά | 27.60 g | 22.08 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 14.00 g | 11.20 g |
| Αλάτι | 0.24 g | 0.192 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 411.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 378.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 73.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 373.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 461.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 381.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 383.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 405.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 415.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.70 g / 100g |
