Κουλούρια με σπανάκι Tsanos
Κωδικός προϊόντος:
c26820b8a4c1
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
398.00 kcal 1666.00 kJ |
99.50 kcal 416.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g | 2.88 g |
| Υδατάνθρακες | 58.20 g | 14.55 g |
| Σάκχαρα | 0.50 g | 0.13 g |
| Λιπαρά | 13.20 g | 3.30 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.00 g | 0.50 g |
| Νάτριο | 0.43 g | 0.11 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 512.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 507.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 485.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 457.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 435.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
