Κουλούρια με μέλι και σουσάμι Tsanos
Κωδικός προϊόντος:
3e313b9badf1
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
477.00 kcal 1997.00 kJ |
119.25 kcal 499.25 kJ |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g | 2.25 g |
| Υδατάνθρακες | 59.70 g | 14.93 g |
| Σάκχαρα | 23.00 g | 5.75 g |
| Λιπαρά | 22.50 g | 5.63 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 5.50 g | 1.38 g |
| Φυτικές Ίνες | 3.20 g | 0.80 g |
| Νάτριο | 0.19 g | 0.05 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 505.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 496.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 485.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 457.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 478.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 503.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 435.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
