Φάβα Σαντορίνης Santo
Κωδικός προϊόντος:
0d0871f0806e
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
346.00 kcal 1449.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 20.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 1.50 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.53 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.12 g / 100g |
| Θερμίδες | 318.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 319.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 340.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.54 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 312.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 277.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.32 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 43.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 323.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 40.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 287.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
