Elite Crackers με Σίκαλη και νιφάδες βρώμης
Κωδικός προϊόντος:
aa2a77371374
Κατηγορία: Κράκερς & Αλμυρά Σνακ
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (6.20g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
417.00 kcal 1746.00 kJ |
25.85 kcal 108.25 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g | 0.68 g |
| Υδατάνθρακες | 69.80 g | 4.33 g |
| Σάκχαρα | 2.80 g | 0.17 g |
| Λιπαρά | 9.10 g | 0.56 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.00 g | 0.25 g |
| Αλάτι | 1.70 g | 0.105 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 362.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 343.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 415.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 504.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 499.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 509.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
