Δημητριακά Fitness με λευκή σοκολάτα NESTLE
Κωδικός προϊόντος:
5ea1649a3133
Κατηγορία: Δημητριακά προγεύματος
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
395.00 kcal 1654.00 kJ |
118.50 kcal 496.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g | 2.34 g |
| Υδατάνθρακες | 74.70 g | 22.41 g |
| Σάκχαρα | 23.00 g | 6.90 g |
| Λιπαρά | 6.10 g | 1.83 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.40 g | 1.02 g |
| Αλάτι | 0.40 g | 0.120 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 380.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 82.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 379.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 376.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 357.80 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 351.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 65.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 387.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 85.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 377.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 473.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
