Αξιαγάπητες αυθεντικές πίτες Καραμολέγκος
Κωδικός προϊόντος:
a1afc58c6ca9
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (82.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
245.00 kcal 1026.00 kJ |
200.90 kcal 841.32 kJ |
| Πρωτεΐνες | 8.90 g | 7.30 g |
| Υδατάνθρακες | 47.20 g | 38.70 g |
| Σάκχαρα | 3.70 g | 3.03 g |
| Λιπαρά | 1.70 g | 1.39 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.70 g | 0.57 g |
| Αλάτι | 0.85 g | 0.697 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 390.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 451.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 411.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 461.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 399.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 383.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 407.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
