Σάλτσα Φρέσκια Για Πίτσα
Κωδικός προϊόντος:
f106b7f99d2c
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
30.00 kcal 126.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 5.60 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 5.30 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 0.10 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 1.23 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 66.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 160.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 69.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 82.40 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.04 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 78.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 72.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.60 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.72 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.76 g / 100g |
