Δημητριακά Cookie Crisp
Κωδικός προϊόντος:
944626adf9e3
Κατηγορία: Δημητριακά προγεύματος
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
383.00 kcal 1604.00 kJ |
114.90 kcal 481.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.90 g | 2.07 g |
| Υδατάνθρακες | 79.10 g | 23.73 g |
| Σάκχαρα | 24.20 g | 7.26 g |
| Λιπαρά | 3.20 g | 0.96 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.20 g | 0.36 g |
| Αλάτι | 0.84 g | 0.252 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 351.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 65.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 381.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 78.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 387.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 368.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 77.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 389.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 364.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 383.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 88.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 473.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
