Λουκάνικο με πράσο
Κωδικός προϊόντος:
a3545bd79d31
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
301.00 kcal 1260.00 kJ |
60.20 kcal 252.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 17.00 g | 3.40 g |
| Υδατάνθρακες | 2.00 g | 0.40 g |
| Σάκχαρα | 1.00 g | 0.20 g |
| Λιπαρά | 25.00 g | 5.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 11.00 g | 2.20 g |
| Νάτριο | 1.00 g | 0.20 g |
| Αλάτι | 2.50 g | 0.500 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 235.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 165.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 193.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 445.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 105.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 121.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
