Τσάι του Βουνού
Κωδικός προϊόντος:
052335232b11
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (250.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
20.00 kcal 84.00 kJ |
50.00 kcal 210.00 kJ |
| Σάκχαρα | 5.00 g | 12.50 g |
| Αλάτι | 0.05 g | 0.125 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 8.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 51.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 2.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 4.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 26.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
