‘Ασπρο τσάι με blueberry Arizona
Κωδικός προϊόντος:
aa486f25175c
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
30.00 kcal 126.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 0.10 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 0.60 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 0.30 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 47.80 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.40 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 38.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.50 g / 100g |
