Πράσινο τσάι με άρωμα λεμονιού Lipton
Κωδικός προϊόντος:
e60e81c4cbe5
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 8.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 0.60 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 0.30 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 2.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 47.80 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
