Ice tea ροδάκινο Nestea 3E
Κωδικός προϊόντος:
253f7b5d9213
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
20.00 kcal 84.00 kJ |
66.00 kcal 277.20 kJ |
| Υδατάνθρακες | 4.60 g | 15.18 g |
| Σάκχαρα | 4.60 g | 15.18 g |
| Αλάτι | 0.05 g | 0.165 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 8.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 0.60 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 40.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 1.00 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 52.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.20 g / 100g |
