Monster rehab τονωτικό ρόφημα 3Ε
Κωδικός προϊόντος:
4dcf43543589
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
10.00 kcal 42.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 2.70 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 2.10 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.05 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.20 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.40 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 37.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 26.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
