Αναψυκτικό Λουξ Mix Μανταρίνι Πορτοκάλι Λεμόνι
Κωδικός προϊόντος:
0c8ce5516305
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
49.00 kcal 205.00 kJ |
161.70 kcal 676.50 kJ |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g | 39.60 g |
| Σάκχαρα | 12.00 g | 39.60 g |
| Νάτριο | 0.01 g | 0.03 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 40.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 47.80 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 38.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.50 g / 100g |
