Αναψυκτικό Κάμπος Χίου λεμονάδα
Κωδικός προϊόντος:
7fb8ceb3bd59
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
49.20 kcal 206.00 kJ |
162.36 kcal 679.80 kJ |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g | 40.59 g |
| Σάκχαρα | 12.30 g | 40.59 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 40.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 47.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 52.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 2.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 4.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 26.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
