Αναψυκτικό Pepsi twist με λεμόνι Pepsico
Κωδικός προϊόντος:
78b9cab19959
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
42.00 kcal 176.00 kJ |
138.60 kcal 580.80 kJ |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g | 36.30 g |
| Σάκχαρα | 11.00 g | 36.30 g |
| Αλάτι | 0.02 g | 0.066 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 0.20 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 0.60 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 0.30 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 2.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 4.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 37.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.20 g / 100g |
