Αναψυκτικό Green Cola με στέβια
Κωδικός προϊόντος:
7d6044e95a16
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
0.60 kcal 3.00 kJ |
1.98 kcal 9.90 kJ |
| Υδατάνθρακες | 0.10 g | 0.33 g |
| Αλάτι | 0.04 g | 0.132 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 51.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 2.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 37.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 26.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
