Τυρί κρέμα Philadelphia με σκόρδο και χορταρικά
Κωδικός προϊόντος:
c5cc17e395d3
Κατηγορία: Τυρί
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
144.00 kcal 603.00 kJ |
43.20 kcal 180.90 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g | 2.10 g |
| Υδατάνθρακες | 5.30 g | 1.59 g |
| Σάκχαρα | 5.10 g | 1.53 g |
| Λιπαρά | 10.50 g | 3.15 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.70 g | 2.01 g |
| Αλάτι | 1.02 g | 0.306 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 175.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 182.60 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 371.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 27.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 27.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 316.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 25.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 310.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 28.00 g / 100g |
