Πατατάκια Xtra Wave με καυτερή πάπρικα Lay’s
Κωδικός προϊόντος:
309928d4b100
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
532.00 kcal 2227.00 kJ |
159.60 kcal 668.10 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g | 1.98 g |
| Υδατάνθρακες | 48.80 g | 14.64 g |
| Σάκχαρα | 3.80 g | 1.14 g |
| Λιπαρά | 33.50 g | 10.05 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.70 g | 1.41 g |
| Αλάτι | 1.30 g | 0.390 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 503.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 524.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 533.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 464.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 515.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.40 g / 100g |
