Πατατάκια Doritos Tex Mex
Κωδικός προϊόντος:
23ad3e314e2a
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
510.00 kcal 2135.00 kJ |
153.00 kcal 640.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g | 2.25 g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g | 17.70 g |
| Σάκχαρα | 2.20 g | 0.66 g |
| Λιπαρά | 26.00 g | 7.80 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 14.00 g | 4.20 g |
| Αλάτι | 1.00 g | 0.300 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 504.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 532.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 464.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 511.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 464.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
